Plan duszpsterski

BIEŻĄCY MIESIĄC -CZERWIEC

PLAN DUSZPASTERSKI CAŁY ROK

PLAN DUSZPASTERSKI W SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ BOLESNEJ MISERICORDIA DOMINI W SULISŁAWICACH 2022

  1. STYCZEŃ:

2 STYCZEŃ:/I NIEDZIELA/-12.30 MSZA ŚWIĘTA Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH /DLA ZGŁOSZONYCH WCZEŚNIEJ PAR/ I ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO 17.55; 17.30: WSPÓLNY RÓŻANIEC PROWADZONY PRZEZ BRACI ZEWNĘTRZNYCH NASZEGO ZGROMADZENIA ZMARTWYCHWSTAŃCÓW;

8 STYCZEŃ / SOBOTA/ – 18.00 MSZA ŚWIĘTA I UWIELBIENIE: WSPÓLNOTA PRZEZ JEJ SERCE;

15 STYCZEŃ /SOBOTA/ – 18.00 MSZA ŚWIĘTA I WIECZÓR CHWAŁY – WSPÓLNOTA GALILEA;

  • LUTY:

5 LUTY /SOBOTA/ – 18.00 MSZA ŚWIĘTA I UWIELBIENIE: WSPÓLNOTA PRZEZ JEJ SERCE;

6 LUTY / NIEDZIELA/ – PIELGRZYMKA SADOWNIKÓW I OGRODNIKÓW: MSZA ŚWIĘTA O 12.30 I UROCZYSTE POŚWIĘCENIE FIGURY ŚWIĘTEJ DOROTY, PATRONKI SADOWNIKÓW I OGRODNIKÓW.

6 LUTY: /I NIEDZIELA/-12.30 MSZA ŚWIĘTA Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH /DLA ZGŁOSZONYCH WCZEŚNIEJ PAR/  I ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO 17.55; 17.30: WSPÓLNY RÓŻANIEC PROWADZONY PRZEZ BRACI ZEWNĘTRZNYCH NASZEGO ZGROMADZENIA ZMARTWYCHWSTAŃCÓW;

11 LUTY /PIĄTEK/: ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO: RÓŻANIEC O 11.30 – PROWADZI ŻYWY RÓŻANIEC. MSZA ŚWIĘTA O 12.00 W INTENCJI CHORYCH Z SAKRAMENTEM NAMASZCZENIA CHORYCH.

17 LUTY: / CZWARTEK/: DZIEŃ ZAŁOŻENIA ZGROMADZENIA ZMARTWYCHWSTAŃCÓW: UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA O GODZINIE 18.00; ZAINTERESOWANYCH NASZYM ZGROMADZEMNIEM ZAPRASZAMY DO OSOBISTEGO KONTAKTU, STRONĘ INTERNETOWĄ: www.zmartwychwstancy.pl LUB Z DUSZPASTERZEM POWOŁANIOWYM –  na mailu: kotom.1@interia.pl: CZEKAMY.

19 LUTY / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I WIECZÓR CHWAŁY – WSPÓLNOTA GALILEA;

26 LUTY /SOBOTA/  – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI ŚWIĘTEJ DOROTY PATRONKI SADOWNIKÓW Z MODLITWĄ O ŚWIĘTOŚĆ DLA PARAFIAN;

  • MARZEC:

5 MARZEC / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I UWIELBIENIE: WSPÓLNOTA PRZEZ JEJ SERCE;

6 MARZEC: /I NIEDZIELA/-12.30 MSZA ŚWIĘTA Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH  I ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO 17.55;

12 MARZEC /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI MATKI BOŻEJ BOLESNEJ SULISŁAWSKIEJ: POŚWIĘCENIE KOPII IKONY I PROCESJA.

19 MARZEC / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I WIECZÓR CHWAŁY – WSPÓLNOTA GALILEA;

26 MARZEC / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI ŚWIĘTEJ DOROTY PATRONKI SADOWNIKÓW Z ODNOWIENIEM ZAWIERZENIA SADOWNIKÓW I OGRODNIKÓW ORAZ Z MODLITWĄ O ŚWIĘTOŚĆ DLA PARAFIAN;

26/27 MARZEC /SOBOTA – NIEDZIELA/: PIELGRZYMKA TRZEŹWOŚCI Z OKAZJI URODZIN /26.03.1807/ SŁUGI BOŻEGO BOGDANA JAŃSKIEGO – ZAŁOŻYCIELA ZMARTWYCHWSTAŃCÓW;

27 – 30 MARZEC: REKOLEKCJE PARAFIALNE: /NIEDZIELA – ŚRODA /; TEMAT: PASJONUJĄCE ŻYCIE W JEZUSIE;

  • KWIECIEŃ:

2 KWIECIEŃ: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I UWIELBIENIE: WSPÓLNOTA PRZEZ JEJ SERCE;

3 KWIECIEŃ:/I NIEDZIELA/-12.30 MSZA ŚWIĘTA Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH I ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO 17.55;

9 KWIECIEŃ: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI MATKI BOŻEJ BOLESNEJ SULISŁAWSKIEJ I PROCESJA.

17 KWIECIEŃ – UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO: PATRONALNE ŚWIĘTO ZGROMADZENIA ZMARTWYCHWSTANIA NASZEGO PANA JEZUSA CHRYSTUSA – CR;

23 KWIECIEŃ – / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI ŚWIĘTEJ DOROTY PATRONKI SADOWNIKÓW Z MODLITWĄ O ŚWIĘTOŚĆ DLA PARAFIAN;

  • MAJ:

1 MAJ:/I NIEDZIELA/-12.30 MSZA ŚWIĘTA Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH I ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO 17.55;

7 MAJ: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I UWIELBIENIE: WSPÓLNOTA PRZEZ JEJ SERCE;

13 MAJ PIĄTEK: NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE: MSZA ŚW. Z PROCESJĄ O GODZ. 20.00;

14 MAJ: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI MATKI BOŻEJ BOLESNEJ SULISŁAWSKIEJ I PROCESJA;

21 MAJ: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I WIECZÓR CHWAŁY – WSPÓLNOTA GALILEA;

28 MAJ: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI ŚWIĘTEJ DOROTY PATRONKI SADOWNIKÓW Z MODLITWĄ O ŚWIĘTOŚĆ DLA PARAFIAN;

  • CZERWIEC:

4 CZERWIEC: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I UWIELBIENIE: WSPÓLNOTA PRZEZ JEJ SERCE;

5 CZERWIEC / NIEDZIELA/ : 12.30 MSZA ŚWIĘTA ODPUSTOWA: UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO;

5 CZERWIEC:/I NIEDZIELA/-12.30 MSZA ŚWIĘTA Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH  I ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO 17.55;

6 CZERWIEC / PONIEDZIAŁEK/ DRUGI DZIEŃ ODPUSTU PARAFIALNEGO;

11 CZERWIEC: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI MATKI BOŻEJ BOLESNEJ SULISŁAWSKIEJ I PROCESJA;

13 CZERWIEC: /PONIEDZIAŁEK/ NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE: MSZA ŚW. Z PROCESJĄ O GODZ. 20.00;

18 CZERWIEC: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I WIECZÓR CHWAŁY – WSPÓLNOTA GALILEA;

19 CZERWIEC / NIEDZIELA/: PIELGRZYMKA PĘCŁAWICE GÓRNE: 9.30: MSZA ŚWIĘTA;

25 CZERWCA / SOBOTA/ : PIELGRZYMKA GOŹLICE I STASZÓW;

25 CZERWCA: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI ŚWIĘTEJ DOROTY PATRONKI SADOWNIKÓW Z MODLITWĄ O ŚWIĘTOŚĆ DLA PARAFIAN;

26 CZERWIEC: / NIEDZIELA/: 9.30 UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA Z UDZIAŁEM PIELGRZYMÓW ZE STASZOWA;

  • LIPIEC:

2 LIPIEC: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I UWIELBIENIE: WSPÓLNOTA PRZEZ JEJ SERCE;

3 LIPIEC: /NIEDZIELA/-PIELGRZYMKA NIEKRASÓW: MSZA ŚWIĘTA O GODZ. 12.30;

3 LIPIEC: /I NIEDZIELA/-12.30 MSZA ŚWIĘTA Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH I ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO 17.55;

9 LIPIEC: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI MATKI BOŻEJ BOLESNEJ SULISŁAWSKIEJ I PROCESJA;

10 LIPIEC: /NIEDZIELA/ – PIELGRZYMKA OSIEK: MSZA ŚWIĘTA O GODZ. 12.30;

13 LIPIEC: /ŚRODA/ – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE: MSZA ŚW. Z PROCESJĄ O GODZ. 20.00;

16 LIPIEC: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I GODZINNA ADORACJA; NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY – WSPÓLNOTA GALIEA;

17 LIPIEC: /NIEDZIELA/- PIELGRZYMKA WIĄZOWNICA: MSZA ŚW. O GODZ. 12.30;

23 LIPIEC: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI ŚWIĘTEJ DOROTY PATRONKI SADOWNIKÓW Z MODLITWĄ O ŚWIĘTOŚĆ DLA PARAFIAN;

  • SIERPIEŃ:

6 SIERPIEŃ: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I GODZINNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY: WSPÓLNOTA PRZEZ JEJ SERCE;

7 SIERPIEŃ: /I NIEDZIELA/-12.30 MSZA ŚWIĘTA Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH I ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO 17.55;

13 SIERPIEŃ: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI MATKI BOŻEJ BOLESNEJ SULISŁAWSKIEJ;

13 SIERPIEŃ: /SOBOTA/ NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE: MSZA ŚW. Z PROCESJĄ O GODZ. 20.00;

20 SIERPIEŃ: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I GODZINNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY – WSPÓLNOTA GALIEA;

21 SIERPIEŃ: PIELGRZYMKA ŁONIÓW

27 SIERPIEŃ: /SOBOTA/ PIELGRZYMKA SAMBORZEC I SKOTNIKI: MSZA ŚW. O GODZ. 12.00;

27 SIERPIEŃ: /SOBOTA/ PIELGRZYMKA KONIEMŁOTY: MSZA ŚW. O GODZ. 18.00;

27 SIERPIEŃ: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI ŚWIĘTEJ DOROTY PATRONKI SADOWNIKÓW Z MODLITWĄ O ŚWIĘTOŚĆ DLA PARAFIAN;

  • WRZESIEŃ:

4 WRZESIEŃ:/I NIEDZIELA/-12.30 MSZA ŚWIĘTA Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH I ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO 17.55;

  • WRZESIEŃ: / ŚRODA/:ODPUST

WIGILIA NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY: PIELGRZYMKI… SANDOMIERZ, ŁONIÓW, RYTWIANY… UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA O GODZ. 18.00 I PROCESJA MARYJNA PO NIEJ … UWIELBIENIE: WSPÓLNOTA PRZEZ JEJ SERCE DO 24.00;

24.00 UROCZYSTA PASTERKA ODPUSTOWA;

  • WRZESIEŃ: / CZWARTEK/: NARODZENIE NAJWŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

UROCZYSTA SUMA ODPUSTOWA GODZ. 12.30;

PIELGRZYMKI: CHODKÓW, IWANISKA, KLIMONTÓW, MYDŁÓW, POŁANIEC I RYTWIANY…

  • WRZESIEŃ: TYDZIEŃ MARYJNY;

10 WRZESIEŃ: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI MATKI BOŻEJ BOLESNEJ SULISŁAWSKIEJ I PROCESJA;

13 WRZESIEŃ: /WTOREK/ – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE: MSZA ŚW. Z PROCESJĄ O GODZ. 20.00;

15 WRZESIEŃ: / CZWARTEK/: ODPUST MATKI BOŻEJ BOLESNEJ – DZIEŃ CHORYCH: PROGRAM MSZY JAK W NIEDZIELĘ;  MSZA ŚWIĘTA Z NAMASZCZENIEM CHORYCH O GODZINIE 11.00; UROCZYSTA SUMA ODPUSTOWA O GODZINIE 12.30;

PIELGRZYMKA TARNOBRZEG – SERBINÓW: NIEUSTAJĄCEJ POMOCY;

17 WRZESIEŃ: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I WIECZÓR CHWAŁY – WSPÓLNOTA GALILEA;

21 WRZESIEŃ: /ŚRODA/ PIELGRZYMKA MODLIBORZYCE: MSZA ŚW. O GODZ. 18.00;

24 WRZEŚNIA: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI ŚWIĘTEJ DOROTY PATRONKI SADOWNIKÓW Z MODLITWĄ O ŚWIĘTOŚĆ DLA PARAFIAN;

  1. PAŹDZIERNIK:

01 PAŹDZIERNIK: /SOBOTA/ – PIELGRZYMKA TARNOBRZEG Z PAR. WNIEBOWZIĘCIA N.M.P. OO. DOMINIKANÓW: MSZA ŚWIĘTA O GODZ. 12.00;

18.00: MSZA ŚWIĘTA I UWIELBIENIE: WSPÓLNOTA PRZEZ JEJ SERCE;

2 PAŹDZIERNIK: /I NIEDZIELA/-12.30 MSZA ŚWIĘTA Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH I ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO 17.55;

08 PAŹDZIERNIK: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI MATKI BOŻEJ BOLESNEJ SULISŁAWSKIEJ I PROCESJA;

13 PAŹDZIERNIK / CZWARTEK/ NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE: MSZA ŚW. Z PROCESJĄ O GODZ. 20.00;

15 PAŹDZIERNIK: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I WIECZÓR CHWAŁY – WSPÓLNOTA GALILEA;

16 PAŹDZIERNIK:/NIEDZIELA/- PIELGRZYMKA ŚWIĄTNIKI: MSZA ŚW. O GODZ. 15.00;

21 PAŹDZIERNIK: /PIĄTEK/ DZIEŃ KANONIZACJI /2021 R./ PIERWSZEJ W HISTORII PARY MAŁŻEŃSKIEJ WSPÓLNIE WYNIESIONEJ NA OŁTARZE: LUIGIEGO I MARII BELTRAME QUATTROCCHI;

22 PAŹDZIERNIK: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI ŚWIĘTEJ DOROTY PATRONKI SADOWNIKÓW Z MODLITWĄ O ŚWIĘTOŚĆ DLA PARAFIAN;

23 PAŹDZIERNIK: PIELGRZYMKA MAŁŻEŃSTW: UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH O GODZINIE 12.30;

  1. LISTOPAD:
  • LISTOPAD: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I UWIELBIENIE: WSPÓLNOTA PRZEZ JEJ SERCE;
  • LISTOPAD: /NIEDZIELA/ PIELGRZYMKI: KOPRZYWNICA: PARAFIA ŚW. FLORIANA I RÓŻAŃCOWEJ: MSZA ŚW. O GODZINIE 12.30;

06 LISTOPAD: /I NIEDZIELA/-12.30 MSZA ŚWIĘTA Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH  I ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO 17.55;

12 LISTOPAD: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI MATKI BOŻEJ BOLESNEJ SULISŁAWSKIEJ I PROCESJA;

19 LISTOPAD: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I WIECZÓR CHWAŁY – WSPÓLNOTA GALILEA;

26 LISTOPAD: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI ŚWIĘTEJ DOROTY PATRONKI SADOWNIKÓW Z MODLITWĄ O ŚWIĘTOŚĆ DLA PARAFIAN;

  1. GRUDZIEŃ:

3 GRUDZIEŃ: / SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I UWIELBIENIE: WSPÓLNOTA PRZEZ JEJ SERCE;

4 GRUDZIEŃ: /I NIEDZIELA/-12.30 MSZA ŚWIĘTA Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH  I ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO 17.55;

10 GRUDZIEŃ: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA KU CZCI MATKI BOŻEJ BOLESNEJ SULISŁAWSKIEJ I PROCESJA;

17 GRUDZIEŃ: /SOBOTA/ – 18.00: MSZA ŚWIĘTA I WIECZÓR CHWAŁY – WSPÓLNOTA GALILEA;

31 GRUDZIEŃ: /SOBOTA/ – PIELGRZYMKA TRZYKOSY: MSZA ŚW. O GODZ. 10.00;