OGŁOSZENIA PARAFIALNE
VII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.02.2017

1. W tym tygodniu wspominamy:
w środę Święto Katedry Św. Piotra i Pawła
w czwartek Św. Polikarpa, biskupa i męczennika

2. W każdą środę odmawiamy Nowennę do Matki Bożej Sulisławskiej i prosimy składać prośby i podziękowania do skarbonki na końcu kościoła. Podczas Nowenny są on  wszystkie odczytywane i polecane Matce Bożej.

3. We wtorek 21 lutego zapraszamy na godz. 18.00 młodzież z klasy III a, która przygotowuje się do sakramenty bierzmowania. Spotkanie rozpoczynamy Mszą św., a następnie w salce parafialnej.

4. W sobotę 25 lutego odbędzie się spotkanie dla wszystkich rodziców młodzieży bierzmowanej. Zapraszamy najpierw na Mszę św. o godz.18.00, a po Mszy spotkanie w kościele. Obecność obowiązkowa.

5. W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu tj. 5 marca nastąpi wystawienie Cudownego Obrazu Matki Bożej Sulisławskiej w naszym kościele. Będzie można pomodlić się przed obrazem od godz. 8.00 do godz. 19.00.

6. Dziękuję wszystkim, którzy w minioną sobotę sprzątali nasz kościół i kaplicę. W przyszłą sobotę o posprzątanie sanktuarium prosimy osoby z Sulisławic: Monikę Cupisz, Annę Podsiadło, Teresę Płaza, Angelikę Konat, Monikę Paruch. Kaplicy Panie: Katarzynę Grodecką i Dorotę Grudzień.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „ Małego Gościa”.

8. Zapowiedzi przedślubne:
Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:
1. Paweł Radosław DUDA – kawaler z Pęchowa Parafia św. Józefa z Klimontowa, z Joanną Dominiką MUSIAŁ, panną z Wólki Gieraszowskiej Parafia tutejsza. Zapowiedź II.

o. Artur Traczewski CR
proboszcz