OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 12.02.2017


1. W tym tygodniu wspominamy:

we wtorek Święto Św. Cyryla, Mnicha i Metodego, biskupa – Patronów Europy


2. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszki na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.


3. W piątek 17 lutego nasze Zgromadzenia Zakonne Zmartwychwstańców będzie obchodzić 181 rocznicę powstania. Z tej okazji bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na Mszę św.  o godz. 18.00.


4. Przy zeznaniu podatkowym prosimy bardzo o 1% podatku dochodowego na Stowarzyszenie Miłośników Sanktuarium Maryjnego w Sulisławicach, które wspólnie z parafią troszczą się o nasze Sanktuarium.


5. Dziękuję wszystkim, którzy w minioną sobotę sprzątali nasz kościół i kaplicę. W przyszłą sobotę o posprzątanie sanktuarium prosimy osoby z Sulisławic: Emilię Kubik, Annę Kubik, Renatę Korycińską, Monikę Dereń, Celinę Dereń. Kaplicy Panie: Elżbietę Wdowiak i Martę Sygnet.


6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.


7. Zapowiedzi przedślubne:

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:


1. Kamil Sebastian KRUPA – kawaler z Sulisławic Parafia tutejsza , z Magdaleną Rozwitą GRABSKĄ – panną z Sulisławic Parafia tutejsza. Zapowiedź III.

2. Paweł Radosław DUDA – kawaler z Pęchowa Parafia św. Józefa z Klimontowa, z Joanną Dominiką MUSIAŁ, panną z Wólki Gieraszowskiej Parafia tutejsza. Zapowiedź I.


o. Artur Traczewski CR

proboszcz