OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA ZWYKŁA 05.02.2017


1. W tym tygodniu wspominamy:

w poniedziałek Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

w piątek Św. Scholastyki, dziewicy


2. Zapraszamy chorych, niepełnosprawnych w sobotę 11 lutego we wspomnienie N.M.P z Lourdes i Światowy Dzień Chorych na nabożeństwo różańcowe  o godz. 11.00, a o 12.00 na Mszę św. połączoną z namaszczeniem chorych. Serdecznie prosimy rodzinę lub inne osoby o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym w dotarciu do naszej świątyni.


3. Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea z Radomia zaprasza na Wieczór Chwały 10 lutego w piątek o godz. 19.00, w parafii św. Rafała Kalinowskiego w Radomiu ul. Kwiatkowskiego 104. Nasza Wspólnota Galilea zaprasza również w każdą środę na spotkania po Mszy św. wieczornej do domu zakonnym.


4. W przyszłą niedzielę 12 lutego odbędzie się zbiórka do puszki na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.


5. Dziękuję wszystkim, którzy w minioną sobotę sprzątali nasz kościół i kaplicę. W przyszłą sobotę o posprzątanie sanktuarium prosimy osoby z Sulisławic: Zdzisławę Skuza, Ninę Najduk, Janinę Cebulak, Halinę Sołtys i Jadwigę Stefaniak. W kaplicy Panie: Elżbietę Wdowiak i Martę Sygnet.


6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „ Małego Gościa Niedzielnego”.


7. Zapowiedzi przedślubne:

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:


Kamil Sebastian KRUPA – kawaler z Sulisławic Parafia tutejsza , z Magdaleną Rozwitą GRABSKĄ – panną z Sulisławic Parafia tutejsza. – zapowiedź II.

o. Artur Traczewski CR

proboszcz