OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

17.02.2019

 


1. W tym tygodniu wspominamy:

· w piątek Święto Katedry Św. Piotra Apostoła

· w sobotę Św. Polikarpa, biskupa i męczennika


2. W każdą środę odprawiana jest Msza św. zbiorowa do M.B. Suli. Przed Msza o godz. 17.30 św. jest również nabożeństwo do Matko Bożej. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.


3. Przy zeznaniu podatkowym prosimy o odpis 1% podatku dochodowego na Stowarzyszenia Miłośników Sanktuarium Maryjnego w Sulisławicach, które wspólnie z parafią troszczy się o nasze Sanktuarium.


4. Wspólnota Galilea zaprasza w każdą środę po Mszy św. na wieczór modlitwy do sali parafialnej i do domu Zmartwychwstania w każdy wtorek o godz. 19.00 w Dmosicach.


5. Od 26 lutego będziemy przeżywali w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej wizytację Ojca Generała naszego Zgromadzenia o. Paula Voisina CR. Serdecznie wszystkich zapraszamy na Msze św. w środę 27 lutego o godz. 18.00 podczas której Ojciec Generał skieruje do nasz swoje słowo.


6. W przyszłą niedzielę odbędzie się taca gospodarcza. Dziękuję za złożone ofiary.


7. Dziękujemy tym osobom, które w sobotę sprzątały nasze Sanktuarium i kaplicę. W przyszłą sobotę 23 lutego przed południem o posprzątanie Sanktuarium prosimy Panie: Teresę Stępień, Małgorzatę Walicką, Justynę Dąbrowską, Agnieszkę Fudala i Jolantę Bryła. Kaplicę w Gieraszowicach Panie: Marzenę Dąbrowską i Barbarę Swatek.


8. Zachęcamy do czytania i nabywania: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Małego Gościa.

 

 

 

 

o. Artur Traczewski CR


Kustosz Sanktuarium